Ośrodek Szkolenia Kierowców Jednoślad Lublin. Wykłady obejmują zasady ruchy drogowego, czynności kontrolno-obsługowe oraz technikę prowadzenia motocykla wykraczającą poza zagadnienia egzaminacyjne.

lublin.nauka-prawo-jazdy.pl
::.. O.S.K. Jednoślad
 O.S.K. Jednoślad
ul. Nowy Świat 32 pok. 214
Lublin
tel. kom. 792 215 383
O.S.K. Jednoślad

O.S.K. Jednoślad - jedyna wyłącznie motocyklowa szkoła w Lublinie!


Ośrodek Szkolenia Kierowców JEDNOŚLAD powstał aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom prężnie rozwijającej się społeczności motocyklistów. Naszym priorytetowym założeniem jest przygotowanie kandydatów na motocyklistów, nie tylko do zdania egzaminu państwowego , ale przede wszystkim do sprawnego, bezpiecznego poruszania się po drogach.

W tym celu umieściliśmy w naszym programie szkolenia zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, obejmujące zagadnienia dotyczące techniki prowadzenia motocykla, wykraczające poza ustawowy zakres kursu. Mamy zamiar organizować cyklicznie spotkania z aktywnymi motocyklistami aby każdy Nasz kursant mógł dowiedzieć się z pierwszej ręki jak jazda motocyklem wygląda już po uzyskaniu upragnionego blankietu prawa jazdy.

Zgodnie z Naszym hasłem przewodnim „JEDEN ŚLAD, JEDNA PASJA” uważamy, że osoby posiadające kategorie A prawa jazdy łączy nie tylko uprawnienie do poruszania się po drogach publicznych jednośladami, ale przede wszystkim pasja, której osoby „niepraktykujące” nie potrafią zrozumieć. W związku z tym chcielibyśmy Państwu dodatkowo zaoferować:
  • wieloletnie doświadczenie Naszej kadry
  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • miłą, koleżeńską atmosferę zajęć.


  << O.S.K LUBLIN   O.S.K. RABBIT-GLOBUS Anna Derecka-Suryś >>
 
Nauka jazdy Jednoślad w Lublinie. Oferujemy również wersję ekonomiczną kursu kat. A gdzie szkolenie odbywa się wyłącznie na Hondzie XL125 Varadero.
© Copyrightlublin.nauka-prawo-jazdy.pl