Formula L - prawo jazdy Lublin. Najszybsza droga do zdobycia prawa jazdy. Najważniejszy jest dla nas klient i jego satysfakcja.

lublin.nauka-prawo-jazdy.pl
::.. Formuła L
 Formuła L
Al. Racławickie 6/4
Lublin
tel. kom. 515 155 370
Formuła L

Ośrodek Szkolenia Kierowców Formuła L - to najszybsza droga do zdobycia prawa jazdy. Najważniejszy jest dla nas klient i jego satysfakcja. Dlatego dbamy o wysoką jakość szkoleń oraz stworzenie najlepszych warunków do ćwiczenia umiejętności kierowania samochodem. Można się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku w siedzibie ośrodka w godzinach 10.00-18.00 (w soboty od 10 do 14), telefonicznie (każdego dnia i o każdej porze) lub drogą elektroniczną. Zawsze chętnie doradzamy oraz rzetelnie informujemy o warunkach szkolenia i egzaminowania.

Ponadto służymy pomocą i dokładnie zapoznajemy z naszą ofertą. W cenie kursu oferujemy nie tylko materiały szkoleniowe, ale także badania lekarskie (na miejscu!) oraz 2 godziny jazdy gratis (do wykorzystania np. tuż przed egzaminem).Opłaty za kurs prawa jazdy w naszej szkole można regulować nawet w kilku ratach (oczywiście nie oprocentowanych)z minimalną pierwszą wpłatą. Kurs teoretyczny odbywa się w siedzibie naszego ośrodka w samym centrum miasta, w godzinach dostosowanych INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO KURSANTA BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Dzięki temu nie tylko każdy chętny bez problemu będzie mógł uczęszczać na wykłady, ale też grupy są stosunkowo małe co znacząco podnosi jakość szkolenia.

Kurs praktyczny ("jazdy") odbywany jest tylko i wyłącznie na samochodach egzaminacyjnych (aktualnie Toyota Yaris). Jazdy kursant może rozpocząć Z DOWOLNEGO MIEJSCA W LUBLINIE (BEZ DODATKOWYCH OPŁAT) tak aby nie tracić czasu na dojazd pod ośrodek.Jeździmy od poniedziałku do niedzieli, od godziny 6 do 24!

  << CSK Rozpęd   Fundacja T >>
 
Formula L - prawo jazdy w Lublinie. Dbamy o wysoką jakość szkoleń oraz stworzenie najlepszych warunków do ćwiczenia umiejętności kierowania samochodem.
© Copyrightlublin.nauka-prawo-jazdy.pl