CAPITAL Ośrodek Szkolenia Kierowców Katarzyna Lewandowska Szypulska Lublin. Oferta dla Pań 40+ - bądź nowoczesną mamą! Bądź niezależna- prawo jazdy to wolność !

lublin.nauka-prawo-jazdy.pl
::.. CAPITAL Ośrodek Szkolenia Kierowców
 CAPITAL Ośrodek Szkolenia Kierowców
ul.Chopina 15/04 (róg Okopowej)
20-026 Lublin
tel. 81 44 44 524
tel. kom. 606 21 44 88
CAPITAL Ośrodek Szkolenia Kierowców

Nowoczesna Szkoła – Doświadczeni Instruktorzy!!!


Capital to firma rodzinna z ponad 20 – letnią tradycją. Najważniejszą naszą dewizą jest Solidność, Uczciwość, Odpowiedzialność i Konsekwencja w działaniu. Dzięki tym cechom otrzymaliśmy kilka lat temu prestiżową nagrodę „Gazela Biznesu” i uplasowaliśmy się na 5 miejscu w rankingu najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw na Lubelszczyźnie.
OSK Capital to nowoczesny ośrodek szkolenia kierowców spełniający wszelkie standardy obowiązujące po zmianach od 19.01.2013. Zapewniamy doskonale wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę, indywidualne podejście do każdego kursanta , miłą i ciepłą atmosferę i przede wszystkim skuteczne metody nauczania opracowane w oparciu o wieloletnia praktykę instruktorów i ich wykształcenie. Zdecydowanie stawiamy na jakość i zadowolenie naszych Klientów.


Katarzyna Lewandowska-Szypulska, właścicielka szkoły to jednocześnie jeden z wykładowców i instruktor nauki jazdy. Ukończyła wyższe studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Nauczanie i praca z młodzieżą to jej pasja. Jest osobą energiczną, pogodną, bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. „Największą satysfakcją dla mnie, są osiągnięcia moich kursantów” – mówi „kiedy z osoby niepewnej, zagubionej za kierownicą przeradza się w pewnego siebie, rozważnego i świadomego kierowcę, który bezbłędnie rozjeżdża najbardziej nawet skomplikowane ronda, zatrzymuje się na znaku ‚STOP’ czy zachowuje SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ w każdej sytuacji na drodze”.

 • zajęcia teoretyczne odbywają się w centrum miasta, w przestronnej sali wykładowej, dobrze wyposażonej w środki dydaktyczne jak również nowoczesny, czteroekranowy symulator nauki jazdy na którym możecie Państwo ćwiczyć bez ograniczeń Gratis
 • bezpośrednio przy sali wykładowej znajduje się biuro, gdzie można załatwić wszelkie formalności i zdobyć potrzebne informacje do wyłącznej dyspozycji posiadamy wzorcowy plac manewrowy na którym bez ograniczeń możemy ćwiczyć wszystkie zadania egzaminacyjne
 • Nasze samochody SKODA FABIA identyczne jak na egzaminie są zawsze sprawne, zadbane ze sprawną klimatyzacją. Na wypadek awarii posiadamy identyczne auto zastępcze , dzięki czemu nie ma konieczności odwoływania i przekładania jazd co niepotrzebnie wydłuża czas kursu.Uwaga Promocja! Jak zdobyć prawo jazdy GRATIS?

Zorganizuj grupę minimum pięcioosobową a Ty jako szósty - cały kurs, zarówno teorię (30 godzin) jak i praktykę (30 godzin) dostaniesz od nas GRATIS!!! Dla wszystkich uczestników grupy jazda na symulatorze (pod okiem doświadczonego instruktora) bez ograniczeń w cenie. Uwaga !!! Promocja nie wiąże się z promocją kursu za 950 zł.

CENY (na dz. 01.06.2013)
(950 zł –grupy 3 osobowe)
Uczniowie, studenci i panie 40+: 1000 zł


KURS prawa jazdy Kat B:
 • Kurs przedpołudniowy (8.00-14.00)
  - Zajęcia teoretyczne jednorazowo 4x45 min
  - Godziny i terminy dostosujemy do Państwa oczekiwań
  - 1000 zł uczniowie, studenci i Panie 40 +
  - 1100 zł pozostali
  950zł/os PROMOCJA dla grupy zorganizowanej minimum 3 osoby
  • Kurs popołudniowy (14.00-20.00)
   - Zajęcia teoretyczne jednorazowo 4x45 min
   - Godziny i terminy dostosujemy do Państwa oczekiwań
   - 1000 zł uczniowie, studenci i Panie 40 +
   - 1100 złpozostali
   950zł/os PROMOCJA dla grupy zorganizowanej minimum 3 osoby

  • 35 zł - jazdy dodatkowe -uczniowie, studenci i panie 40+
   - 40 zł - pozostali
   - 2h jazdy GRATIS - przy płatności jednorazowej
   - 2h jazdy GRATIS - jeśli polecisz naszą szkołę  • Dodatkowo:

   Na początku zapisów na dany termin specjalne kupony rabatowe o znacznej wartości dla 3 pierwszych zapisanych osób (informacja i odbiór w siedzibie firmy).


   Drugi adres www: http://www.KapitalnaJazda.pl

     << BOLID Nauka Jazdy, Szkoła Jazdy Lublin   CSK Rozpęd >>
 
CAPITAL Ośrodek Szkolenia Kierowców w Lublinie. Katarzyna Lewandowska Szypulska.
© Copyrightlublin.nauka-prawo-jazdy.pl