Ośrodek Szkolenia Kierowców BOLD w Lublinie. Młoda, energiczna i dobrze wykwalifikowana kadra instruktorów.

lublin.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. BOLID Nauka Jazdy, Szkoła Jazdy Lublin
 BOLID Nauka Jazdy, Szkoła Jazdy Lublin
ul. Krakowskie Przedmieście 41
20-020 Lublin
tel. 81 532 33 32
BOLID Nauka Jazdy, Szkoła Jazdy Lublin

Jesteśmy nową szybko rozwijającą się firmą, której ideą jest zapewnienie jak najwyższej jakości szkolenia przyszłym kierowcom. Posiadamy młodą, energiczną i dobrze wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Poprzez nasze doświadczenie możemy dostosować metody dydaktyczne do indywidualnych potrzeb Kursanta. Staramy się jak najlepiej przygotować przyszłego kierowcę do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim nauczyć jeździć w sposób by umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest on uczestnikiem ruchu drogowego.

Cena kursu wynosi 1097 zł, dla uczniów i studentów jest to kwota 997 zł.
Kurs podstawowy na kat. B obejmuje 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych + 2 godz gratis, które kursant może wykorzystać przed egzaminem na prawo jazdy.
W cenie kursu oferujemy kompleksowe badania lekarskie oraz pomoce dydaktyczne. Wszystkie jazdy odbywają się na samochodach TOYOTA YARIS. Ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy prowadzone są przez doświadczonych ratowników medycznych. Naszym kursantom zapewniamy także bezpłatne konsultacje oraz możliwość ćwiczenia zadań testowych na komputerze w godzinach pracy biura.

ZAPRASZAMY!!!

  << AUTOMOBILE Marek Grobelski   CAPITAL Ośrodek Szkolenia Kierowców >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców BOLD Lublin - ideą jest zapewnienie jak najwyższej jakości szkolenia przyszłym kierowcom.
© Copyrightlublin.nauka-prawo-jazdy.pl